Šport v mesecu oktobru

Mesec oktober smo začeli aktivno. Z učenci 5. in 6. razreda smo šli na planinski pohod na Lisco, z učenci 3. in 4. razreda pa na Bohor. Obakrat nas je spremljalo ugodno vreme, ki je omogočalo doživetje številnih novih dogodivščin .

Lisca

Bohor

Danes, 15.10., smo z najboljšimi tekači dopoldne preživeli na novi trasi občinskega tekmovanja v krosu, ki se je odvijalo v Leskovcu. Naši tekači in tekačice so se odlično odrezali, saj so osvojili kar 8 medalj in še nekaj 4., 5. in 6. mest. Čestitamo vsem, ki so se uspešno spopadli z zahtevno progo.

V soboto, 19.10., pa bomo s številčno ekipo našo šolo predstavljali na Ljubljanskem maratonu. Kar 30 tekačev je prijavljenih na šolske teke. V Ljubljano bomo odpotovali z vlakom. Za nekatere bo to “krstni” nastop, nekaj pa je že izkušenih tekmovalcev. Srečno vsem.

Kros

Obiskano 6, od tega 3 današnjih ogledov.